• Snažíme se Vám vždy nabídnout něco, co není v těchto končinách zcela obvyklé a tradiční. Něco, co jinde nedostanete a kvůli čemu se k nám zase vrátíte.
  • Snažíme se k nám přilákat lidi otevřené, nejen chutím :-)))
  • Co umíme, děláme sami, co ještě ne, necháváme dělat ty nejlepší z blízkého okolí
  • Snažíme se dělat vše s láskou a přirozeně …  snad to u nás pocítíte

U kávy bylo od začátku jasno. Jeden druh pro malé město nestačí. Nabízíme jen kvalitní výběrovou 100% arabiku, kterou v žádné kavárně v Ústí neochutnáte. Nicméně, pokud tak preferujete klasiku, nebudete zklamaní. Díky dvěma mlýnkům máme i dva druhy kávy.

IMG_20190209_175805_140

Dorty jsou pro nás radost a výzva a vždy se snažíme udělat, co zákazník žádá. Nejčastěji vyrábíme dorty s odlehčeným mascarpone krémem. Občas přidáváme hořkou čokoládu, prokládáme ovocem. Korpusy jsou ve variantách světlý, kakaový, ořechový, nebo makový.

edf

Dezerty pro vás připravuje naše šikovná cukrářka Pavlínka. Všechny pečeme přímo v kavárně z čerstvých surovin. Nepřidáváme žádné umělé tuky ani umělá aromata. Naše zákusky dodáváme na svatby, oslavy, rauty. 

edf

Čaje

Od počátku našeho čajování jsou s námi čaje od firmy English Tea Shop. Později jsme narazili na čaje od firmy Sičaj. Stejně jako u kávy nás zaujal příběh spojený s dovozem a vůbec životem kolem této firmy.

Pro milovníky bylinek nabízíme sypané bylinkové čaje nebo sezónní čerstvé čaje např. zázvorový.

...pivo od Clocka

Pivo je u nás doménou a velkým koníčkem mého manžela. Proto není překvapením, že vám přinášíme to nejlepší, co se nabízí. A světe div se, není to Plzeň!

limonady

Limonády

V sezoně připravujeme některé sirupy sami (levandule, švestky, hrušky, aronie). Mimo sezonu si vybíráme sirupy od lokálních výrobců. Obvykle servírujeme s ledem a surovinou, ze které je sirup vyroben. K limonádě vždy dostanete bambusové brčko od firmy Mobake. Plastovým již odzvonilo.

slane

Slané

Slaný sortiment se nám postupně rozvíjí. Do stálé nabídky patří nakládaný sýr s olivami a bylinkami, sádlo se škvarky, chlebíčky s avokádem či slaninovou marmeládou atd.

Kdo má větší hlad nebo pro oslavy na kavárně nabízíme jídelní lístek z přilehlé restaurace Měšťanského pivovaru.

prostory

Kavárna má celkem 45 míst rozdělených ve třech menších místnostech (část u baru, modrý salonek a bílý salonek). Standardně rezervujeme bílý salonek na oslavy do 15 lidí zdarma. Nabízíme i pronájem celé kavárny…

V současné době pracujeme na rozšíření prostor o dětský koutek a přednáškovou místnost.